Profesjonalny catering dla firm

Posiadamy profesjonalny sprzęt Cateringowy, namioty, parasole, ławki, stoły, krzesła oraz w pełni wyposażonego busa gastronomicznego marki Iveco. Dzięki nim możemy obsługiwać imprezy powyżej 100 osób. Nasza firma świadczy swoje usługi również poza terenem Kazimierza Dolnego.

Imprezy jakie obsługujemy:

  •   ogniska
  •   pikniki firmowe
  •  grille
  •  eventy
  • wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe

Dostarczamy dania obiadowe do wielu Puławskich, Opolskich firm i instytucji. Pomożemy zorganizować Państwu imprezę firmową, dowieziemy wszystkie dania na miejsce, możemy również obsłużyć imprezę poza Kazimierzem Działamy na całym terenie województwa Lubelskiego oraz Mazowieckiego.

Catering dla firm w Kazimierzu i okolicach

Dostarczanie jedzenia to ogromna odpowiedzialność, nie tylko za smak i wygląd dowożonych do klientów potraw, ale również ich świeżość. Profesjonalna firma cateringowa powinna dysponować odpowiednią ilością najwyższej jakości sprzętu oraz akcesoriów, które pozwolą na bezpieczne dostarczanie różnego rodzaju jedzenia na dowolne odległości. Szukacie Państwo doświadczonej firmy cateringowej, która działa na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego? Właśnie ją znaleźliście!

Nasza restauracja to firma cateringowa na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań! Działamy przede wszystkim na terenie Kazimierza Dolnego (stąd jesteśmy!) , Puław i Opola Lubelskiego (tutaj dowozimy dania obiadowe dla pracowników różnych firm i instytucji), ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy oraz zlecenia od osób prywatny i przedsiębiorstw z województwa lubelskiego i mazowieckiego (i nie tylko – zachęcamy do kontaktu z nami i zapytania, czy dojedziemy we wskazane przez Państwa miejsce).

Bogata oferta cateringowa

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług cateringowych. Dostarczamy dania obiadowe do firm i instytucji, organizujemy i obsługujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe (m.in. festyny, pikniki, imprezy rodzinne i firmowe) oraz rozmaite konferencje i szkolenia. Planujesz przyjęcie weselne, chrzciny lub komunię „pod chmurką”? A może zamierzasz przygotować huczne urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu dla kogoś bliskiego? Pomożemy!

Dysponujemy doskonale wyposażonym busem gastronomicznym marki Iveco, dzięki któremu możemy sprawnie obsługiwać wydarzenia gromadzące nawet 100 osób i więcej. Możemy Państwu zaproponować różne rodzaje mebli ogrodowych i piknikowych, które bez problemu dopasujemy do charakteru imprezy. Wszystkie stoły, ławy i krzesła są solidne i komfortowe, konserwowane i utrzymywane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Oferowane przez nas posiłki są zawsze przygotowane zgodnie z wcześniej ustalonym menu, wyłącznie ze świeżych produktów, pochodzących od lokalnych producentów żywności.

Zapraszamy do naszej Restauracji